Prodej počítačů, notebooků a serverů

Preferujeme prodej počítačů, serverů a notebooků značky DELL, ale prodáme Vám i jakékoliv jiné značky (HP, Lenovo, Acer, Asus, aj.). Kontaktujte nás, připravíme pro Vás nabídku přímo na míru. Značka DELL patří mezi významné výrobce IT techniky, nabízí velmi kvalitní a přitom cenově přívětivé počítače. Velmi zásadní přidanou hodnotou je 3 letá záruka na všechnu IT techniku, kdy servisní technik přijede opravit poruchu přímo k Vám a to nejbližší pracovní den = žádné odvážení/posílání počítače do obchodu, kde byl zakoupen!!! Žádné čekání až 30 dní na opravu a reklamaci!!!
Oprava vyřešena již 2. pracovní den!!!

Jak vybrat ten správný notebook? My už víme, jaké parametry by měl mít takový notebook adekvátně k práci kterou na něm vykonáváte... Navrhneme Vám několik modelů a vy si můžete vybrat takový, který se Vám líbí ať už cenově nebo vzhledově či výbavou.

                                                                             

Prodej ostatní IT techniky

Prodáváme veškerou další IT techniku, která Vás jen napadne (tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení, různé periferie, paměti, pevné disky, USB zařízení, atd.). Kontaktujte nás s Vaším požadavkem, připravíme Vám cenovou nabídku.

Napište nám na email prodej@it-pohotovost.eu